Jdi na obsah Jdi na menu
 


           

                                     obsazení:

                    

                        

Jan Skála (Saša Rašilov)
Syn Hynka Skály a bratr Evy, která se provdala za Adama Rubeše. Sebevědomý mladý muž, který vystudoval v Harvardu. Jezdí na motorce a má rád adrenalinové sporty. Ve firmě Rubešových zůstává pracovat jen kvůli svému otci. Jako jeden z mála podezírá Andreu z nekalých plánů. Seznámí se s Marií, se kterou si nejdříve moc si do oka nepadnou. Postupně k sobě ale začínají nacházet cestu. Bude mít jejich nerovný vztah šanci?
 
 

 
 
Marie Boháčková (Renata Víznerová )
Milá a nebojácná dívka, která zápasí s nepřízní osudu. Je přátelská a spolehlivá, ale nerada se podrobuje autoritám. Chce jít svou cestou, což ji často přivádí do problémů. Někdy je příliš důvěřivá a bezelstná. Vystudovala textilní průmyslovku a chtěla by se stát módní návrhářkou. Snaží se vyrovnat s nespravedlivým osudem, najít lásku na celý život a prosadit se v práci.
 
 
 

 
 
Andrea Skálová (Dana Morávková)
Bezohledná, zlá, cílevědomá a nelítostná obchodnice. Rozvedla se s Liškou a rozhodla se znovu vdát. Přestože už nepracuje ve firmě a začala žít životem bohaté paničky, má s rodinnou firmou svoje plány. Má slabost pro dceru Kristýnu, která se vrací ze studií v Anglii. Ráda by ovládala „všechny své muže“ - svého manžela, bývalého manžela Lišku i svoje milence.
 
 
 

 
 
Hynek Skála (Miroslav Mejzlík)
Hynek Skála zastává významné místo ve firmě Premier Glass a našel si oporu i v soukromém životě. Jeho syn Jan s tím však nesouhlasí. Hynek se snaží vztah se synem urovnat, ale s tvrdohlavým Janem to nemá lehké.
 
 
 
 
 

 
 
Ivo Boháček (Oldřich Navrátil)
Despotický otec Marie pracuje jako taxikář, ve své rodině vládne tvrdou rukou a všechny drží zkrátka. Je neústupný, přísný a nesmlouvavý, vždycky přesvědčený o své pravdě. I když je orientován na peníze a neustále přemýšlí, jak je získat, je to poctivý člověk. Svou dceru Marii podceňuje a dává jí za příklad syna Mirka.
 
 
 

 
 
 
Helena Boháčková (Lenka Skopalová)
Mariina matka. Milá, hodná a starostlivá, ale absolutně podřízená svému jednoduchému a panovačnému muži. To se ukazuje i ve chvílích, kdy se snaží postavit na stranu své dcery. Jde jí hlavně o dobrou pověst rodiny, chce aby se její děti měly dobře. Dokáže se radovat z maličkostí. Pracovala jako rehabilitační sestra a nyní je ráda, že získala místo v nově otevřeném salonu, kde pracuje jako masérka.
 

 
 
Mirek Boháček (Kryštof Rímský)
Bratr Marie. Jeho otec ho protežuje a dává sestře za vzor. Je to chytrý a organizačně schopný mladík. Často se snaží chovat jako rytíř, ale navazovat kontakty s ženami moc neumí. Tajně se zamiluje. Spolu s kamarády z Kostelce -  Ondřejem Prchalem a Marcelou Rubešovou rozjíždějí sportovní bar.
 
 
 

 
 
babička Boháčková (Valentina Thielová)
Mariina babička je milovnice tajemna, horoskopů a věštění, podle nichž řídí osudy všech členů rodiny. I když je trochu svérázná, umí si zjednat autoritu a odkázat svého panovačného syna do patřičných mezí. Na svůj věk liberálně smýšlející osoba, miluje hudbu a svého kocoura pana Fouska. Neustále pozoruje z okna, co se děje v městečku.
 
 
 

 
 
Ivana Kučerová-Hrušková (Zdeňka Žádníková Volencová)
Dcera Rubešových je dvakrát rozvedená matka dvou dětí Tomáše a Lucinky. Nadále řeší svoje diety a problémy s mužskými. Navíc se vrhla znovu do práce - spolu s matkou a se Simonou vlastní salon krásy. Simoně nedůvěřuje. Žije v bouřlivém vztahu s právníkem Sýkorou.
 
 
 
 

 
 
Ing. Robert Krátký (Jan Révai)
Má za sebou problémy, ze kterých vyvázl jen díky svým dobrým stykům. Jsou však stále lidé, kteří jej podezírají. Terorizuje svého bratra Pufa, který je teď majitelem restaurace. Chce se všem pomstít a splétá síť intrik a podrazů na všechny kolem sebe.
 
 
 
 
 

 
 
Judr. Richard Sýkora (Tomáš Matonoha)
Ani zkušenému právníkovi se problémy nevyhýbají. Sýkorá má momentálně pozastavenou právnickou činnost. Jejich vztah s Ivanou se stal poněkud stereotypním. Sýkora žije ze svých ušetřených prostředků, lpí na svém autě Porsche, které nechce za žádnou cenu prodat. Známým pomáhá s právními otázkami. Jeho největším rivalem je právník Kraus, se kterým se chce utkat.
 
 

 
 
Mudr. Martin Liška (Roman Štolpa)
Po rozvodu s Andreou Liškovou si zařídil soukromou ambulanci pro léčbu bolesti, která se pomalu ale jistě rozjíždí a získává si reputaci. Svou práci dělá rád, objevuje nové léčebné metody.
 
 
 
 
 
 

 
 
Oldřiška Smejkalová (Jaroslava Kretschmerová)
Rázná, pohotová a veselá sestřička v soukromé ordinaci doktora Lišky. Nepřipouští si, kolik je jí let, miluje televizní seriály z nemocničního prostředí. V osobním životě však příliš štěstí nenachází.
 
 
 
 
 
 

 
 
Hedvika Valentová (Markéta Plánková)
Hedvika je hodná a vyrovnaná sestra Heleny Boháčkové, má ale svoje tajemství, o němž vědí jen její nejbližší. Je violoncellistka, která procestovala svět a nyní pracuje jako učitelka hudby. Má teorii žij a nech žít, nezabývá se malichernostmi, je nad věcí a na ničem nelpí .
 
 
 
 

 
 
Simona Wágnerová (Alice Bendová)
S Jiřinou Rubešovou a Ivanou mají kosmetický salon. Nutí svého manžela, doktora Wagnera, aby vydělával co nejvíc peněz a nelíbí se jí, že se pořád přátelí s Liškou. Hraje si na napravenou, ale má své plány, které se týkají Rubešových, s nimiž má nevyřízené účty
 
 
 
 

 
 
Mudr. Bořivoj Wágner (Martin Zouhar)
Pracuje jako plastický chirurg, hodně vydělává, ale nebaví ho to. Nechce dělat medicínu jen pro peníze a Liškovi závidí jeho klid. Je stále závislý na své despotické matce a jeho vztah se Simonou se postupně stává stále napjatějším…
 
 
 
 
 

 
 
Marcela Rubešová (Zuzana Dřízhalová)
Mají ve trojici s Ondřejem a Mirkem Boháčkem bar, který se snaží rozjet. Pracuje tam jako servírka a baví ji to. Syna Františka jí pomáhá hlídat paní Prchalová. Jak se jí podaří zvládnout dilema komplikovaného vztahu s mužem Filipem?
 
 
 
 
 

 
 
Viktor Švarc (Petr Vondráček)
Bratranec Jana Skály. Muzikant, který se jen tak fláká po světě. Neštítí se křiváren a podrazů. Má nákladné koníčky a miluje luxus. Dokáže zařídit cokoli, není pro něj problém sehnat peníze, má všude konexe.
 
 
 
 
 

 
 
Jiřina Rubešová (Lenka Termerová)
Z jejích problémů jí pomohla práce. Vrhla se do podnikání a má podíl v kosmetickém salonu, který vlastní spolu se Simonou, později i s dcerou Ivanou. Stará se o manžela a nadále bojuje o štěstí svých dětí
 
 
 
 
 

 
 
František Rubeš (Jan Kačer)
Jeho zdravotní stav není příliš dobrý, nesmí se rozčilovat a manželčina přehnaná péče ho obtěžuje. Rodina před ním proto tají většinu svých problémů, protože nechce riskovat zhoršení jeho zdraví. On jediný věří Janovi, že Andrea něco chystá…
 

 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RODINNA POUTA JE ZATIM SUPR

(IVČA, 20. 8. 2007 9:50)

RODINNA POUTA JSEM RADA SLEDOVALA ALE UZ TED MOC NE MUSITE ZABRAT ALE ZATIM SUPR AHOJKY